Son Dakika
28 Temmuz 2014 Pazartesi
Sponsorlu bağlantılar

Facebook Telefon Onay Kodu Hilesi

20 Mart 2014 Perşembe, 20:02
facebook-telefon-onayi

Facebook telefon onay kodu gelmiyor, facebook telefon onay kodu nedir hakkında bilgi veriyoruz.

Facebook arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle olan iletişiminizi kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş sosyal bir ağdır. Ancak bazı kişiler birden fazla hesaba sahip olmak isteyerek hesaplarını bölmeyi tercih etmektedir. Bu yüzden Facebook’a kayıt olurken en büyük sorunlardan biri de kayıt sırasında telefonunuza gelmesi gereken onay kodudur. Siz kendi adınıza iki hesap açmak istiyorsanız iki farklı telefon numarasına sahip olmanız gerekir. Çünkü Facebook’ta her telefona bir mesaj kodu gitmektedir.

Ancak bazı durumlarda Facebook onay kodu göndermeyebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gerekenler oldukça kolay. Önce tarayıcınızdaki çerezleri temizleyin. Sonra modemi kapatıp tekrar açın. Böylece IP Adresinizi sıfırlamış olacaksınız. Buna rağmen facebooka kayıt olamayabilirsiniz. Bu durumda bir başka arkadaşın hesabından bir şeye beğene tıkladığınız zaman facebooka kayıtlı olmadığımızı belirten bir uyarı yazısı geliyor. Buradan kayıt yapmaya başladığımız zaman bizden telefon onayı istemeden facebooka kaydımızı yapacaktır. Böylece telefon kodu kullanmadan rahatlıkla facebooka kayıt olabilirsiniz.

Facebook Telefon Onay Kodu Sorunu Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. halit

    02 Haziran 2014 at 22:53

    çok güzel teşekkürler bilgi için :)

  2. hüseyin

    12 Haziran 2014 at 15:41

    seni seviyom bahar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>