Son Dakika
24 Temmuz 2014 Perşembe
Sponsorlu bağlantılar

2014 YGS Giriş Yerleri Ne Zaman Belli Olacak

19 Şubat 2014 Çarşamba, 10:00
images (2)

2014 YGS Ne zaman? YGS 2014 sınav giriş yerleri ne zaman belli olur? YGS Sınav giriş yerleri ne zaman belli olacak 2014? YGS Başvuruları 2014 hakkında sorularınız bu haberimizde.

Bu yıl düzenlenecek üniversite giriş sınavının ilk basamaığı YGS hakkında ilk açıklama ÖSYM’den geldi. Adayların başvurularını tamamladıktan sonra sınav giriş yerlerinin ne zaman belli olacağının merak edilmesi üzerine ÖSYM bir açıklama yaptı. Buna göre sınav giriş yerleri 13 Mart Perşembe günü saat 16:00′dan itibaren duyurulacak. YGS’ye başvuran adaylar sınav giriş yerlerini ÖSYM’nin aday işlemleri sistemine girip başvuru sırasında kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifrelerle giriş yaparak öğrenebilecek. Bu tarihten itibaren sınav giriş yerinin çıktısını buradan alarak saklayın ve sınav günü mutlaka yanınızda bulundurun. Unutmayın ki sınav giriş belgesi yanında olmayan adaylar sınava kabul edilmeyecektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>